Denver

Denver

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 09/2014 .
  • Waga: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

DENVER
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 09/2014
WZROST: OK. 55 CM
WAGA: 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT

Denver trafił do schroniska z ulicy. Od samego początku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy w schronisku.

O takim pozytywnym i wesołym psie jak Denver można napisać sporo dobrego. Uwielbia pieszczoty i wspólne spędzanie czasu z człowiekiem. Na pewno jest psem, który potrzebuje czułości i sam chętnie ją okazuje. To ogromny pieszczoch, nie przepuści żadnej okazji do głaskania. Gdy tylko ma okazję pobyć z człowiekiem przytula się i domaga się uwagi. Ma dobry kontakt z ludźmi, nie jest strachliwy, z radością przywita się z każdą napotkaną osobą. Jest to pies inteligentny, który szybko i chętnie się uczy, pod warunkiem że zamiast przymusu, jest wobec niego zastosowana zachęta do współpracy. Jest bardzo łagodny, towarzyski i chętny do nauki. Szybko można go przekupić jego ulubionymi smakołykami.

Denver idealnie odnajdzie się w domu aktywnym. Kocha długie spacery, w trakcie których dużo węszy i buszuje w trawie. Będzie doskonałym towarzyszem podczas górskich wędrówek. Ważne by zapewniać mu możliwość codziennej dawki ruchu, która pomoże mu zachować dobrą kondycję i jako że jest to pies energiczny, rozładować w pożądany sposób nagromadzoną energię. Ładnie chodzi na smyczy, podczas spacerów potrafi skupić swoją uwagę na przewodniku.

Denver ma neutralny stosunek do innych czworonogów. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne psy. W nowym domu może być jedynym pupilem, może także zamieszkać z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Po zachowaniu Denvera wnioskujemy, że jest psem typowo domowym. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość, nie niszczy. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Szukamy dla Denvera świadomej posiadania psa rodziny, która pokocha go i otoczy opieką, na jaką zasługuje. Do nowego domu na pewno wniesie sporo pozytywnej energii.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/UNg9pKzWQJb84iS86

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1447870532190577/ 

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content