Dżeki

Dżeki

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 07/2011 .
  • Waga: 13 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

DŻEKI

MIESZANIEC

WYKASTROWANY

WIEK: 07/2011

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

WAGA: 13 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

 

Dżeki wiódł do tej pory życie psa ogródkowego. Nie miał opieki weterynaryjnej, nigdy nie czuł troski i miłości człowieka. W dniu przyjęcia był zaniedbany, wychudzony i wystraszony. Na początku stronił od ludzi i nie umiał odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości, jednak z czasem przekonał się do ludzi i zaakceptował nowe miejsce. Wiemy, że znalezienie domu dla starszego kundelka nie będzie łatwe, ale nie poddajemy się. Mamy nadzieję, że uda mu się jeszcze zaznać domowego ciepła.

 

Dżeki jest łagodnym i poczciwym starszym psem. W pierwszym kontakcie bywa lekko nieśmiały, lecz kocha człowieka, cieszy się na odwiedziny i wspólny spacer. Lubi być głaskany, a kontakt z ludźmi sprawia mu przyjemność. Bardzo cieszy się na odwiedzających, a do osób, które zna natychmiast przybiega się przywitać. Nie przepuści żadnej okazji do głaskania.

 

To już psi senior, jednak wiek nie przeszkadza mu w spacerach. Jest jeszcze energiczny i żywiołowy. Chętnie wychodzi na spacery z wolontariuszami. Ruch na świeżym powietrzu sprawia mu dużo radości. Bardzo się cieszy gdy opuszcza schroniskowy boks. Ładnie chodzi na smyczy. Nie reaguje na przechodzące obok psy.

 

Dżeki ma neutralny w stosunek do innych czworonogów, ale są też takie, których może nie polubić. W nowym domu zdecydowanie będzie lepiej czuł się w towarzystwie suczki. Psy na pewno muszą zapoznać się przed adopcją.

 

Dżeki nie mieszkał nigdy w domu, pomimo tego dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Jak na starszego psa przyszło lubi wygodę. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

To wspaniały pies, który swoje ostatnie lata życia powinien spędzić w kochającym domu, a nie w schroniskowym boksie. Jak każdy senior wymaga szczególnej opieki i miłości. Mamy nadzieję, że ktoś o dobrym sercu pochyli się na jego losem i zabierze Dżeki do domu, gdzie będzie mógł cieszyć się psią emeryturą.

Dodatkowe Informacje
 

Kontakt w sprawie adopcji:

Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/AuvH5TBg4oQSmHAE7

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content