Etna

Etna

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 08/2016 .
  • Waga: 39 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

ETNA
LABRADOR
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 08/2016
WZROST: OK. 55 CM
WAGA: 39 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT
 
Etna, jak większość psów, trafiła do schroniska z ulicy. Była zaniedbana i miała sporą nadwagę. Zadbaliśmy o nią i szybko wróciła do dobrej formy. Nadal powinna zrzucić jeszcze kilka kilogramów.
 
Etna, jak każdy typowy labrador, obdarzona jest wesołym usposobieniem, jest przyjacielska, zrównoważona i pełen radości życia. Ma w sobie mnóstwo energii, powinna trafić do aktywnej rodziny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufna i szybko się przywiązuje. Lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, a głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromną radość. Etna nadaje się do domu z dziećmi. Jest łagodna, ale trzeba pamiętać, że to duży pies, który nie ma wyczucia, dlatego nie polecamy jej do domu z bardzo małymi dziećmi.
 
Ma dobry kontakt z innymi psami, nie popada w konflikty. Aktualnie przebywa w boksie z dużym samcem, z którym tworzy zgrany duet. W nowym domu może zamieszkać z samcem podobnych rozmiarów. Może zostać także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Etna odznacza się żywiołowością i dużym temperamentem. Sprawdzi się w aktywnym domu. Trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie, piesze wycieczki. Lubi współpracę z człowiekiem. Jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko, choć podczas pracy trzeba pamiętać o jej nadwadze i ostrożnie dawkować nagrody w postacie smaczków. Uwielbia zabawę zabawkami, chętnie pobiega za piłką lub pobawi się z opiekunem szarpakiem.
 
Z naszych obserwacji wynika, że Etna nie czuje się dobrze w pomieszczeniach. Zapewne wiodła do tej pory życie psa podwórkowego. Powinna zamieszkać w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja będzie dla niej łatwiejsza.
To bystra sunia, szybko powinna nauczyć się zasad panujących w domu. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
 
Etna czeka na kochających i odpowiedzianych opiekunów w
schronisku. Do nowego domu wniesie dużo miłości, ciepła i czułości.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content