Ferbi

Ferbi

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 05/2015 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

FERBI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2015
WIELKOŚĆ: MAŁA
WAGA: 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT
 
Ferbi został odebrany interwencyjnie razem z drugim psem z bardzo złych warunków. Był zaniedbany i wychudzony. Jego historia jest bardzo smutna, Ferbi miał w swoim życiu dwa domy, jednak żaden z nich nigdy o niego nie dbał. Nie doświadczył miłości i troski człowieka, jednak pomimo tego nadal jest ufny i kocha ludzi ponad wszystko.
 
Ferbi w krótkim czasie przywykł do schroniskowej rzeczywistości. Szybko zaczął otwierać się na ludzi i pokazał się z dobrej strony. Jest psem łagodnym i pozytywnie nastawionym w stosunku do ludzi. Przez kraty potrafi obszczekać odwiedzających, ale wyjęty z boksu od razu tuli się do człowieka. Zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Ma potencjał na wiernego i oddanego psiego przyjaciela. Jest przekupny, nigdy nie odpuści psiego smakołyka. Ładnie pracuje za smaczki i jest zapatrzony w przewodnika, więc pewnie szybko nadrobi naukę komend, których jeszcze nie opanował. Widać, że nikt wcześniej poświęcił mu czasu na naukę, pora to zmienić.
 
Ferbi z radością uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. To pies wesoły i energiczny. Lubi ruch na świeżym powietrzu. Odnajdzie się w mniej aktywnym domu. Ze względu na wypadek, któremu uległ lata temu ma źle zrośniętą łapę. Łapka jest lekko zdeformowana, jednak nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu. Spacery z Ferbim to czysta przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy, lubi być blisko opiekuna.
 
Ferbi dobrze dogaduje się z innymi czworonogami i lubi ich towarzystwo, choć nie jest psem uległym, czasem lubi postawić na swoim. Może zamieszkać w domu z suczką, zdecydowanie woli płeć przeciwną.
 
Szybko powinien odnaleźć się w domowych warunkach. Do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Ferbi czeka w schronisku na lepsze jutro. Wiem jak ciężko znaleźć dom dla czarnego kundelka, może jednak uda się i Ferbi szybko opuści schronisko. Bardzo na to liczymy. Jeśli szukasz ułożonego i łagodnego psa to zdecydowanie Ferbi jest psem dla Ciebie.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:

Danusia: 694 940 035

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/c86YgWoxAq5CxxsW9

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1231278210272852/

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content