Freud

Freud

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 06/2021 .
  • Waga: 18 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
FREUD
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 06/2021
WZROST: OK. 50 CM
WAGA: 18 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Freud trafił do schroniska z ulicy. Prawdopodobnie został porzucony. Był bardzo wystraszony i na początku stronił od ludzi. Był przerażony sytuacją, w której się znalazł. Obszczekiwał ludzi pokazując im, że nie ma ochoty na kontakt z nimi.
 
Dziś sprawy mają się zupełnie inaczej. Freud zaufał, otworzył się i chętnie spędza czas z człowiekiem. Jest wesoły i lubi wygłupy. W pierwszym kontakcie jest nieco nieśmiały, ale po chwili przekonuje się do człowieka i domaga się czułości i uwagi. Z powodu młodego wieku będzie potrzebował ułożenia. Jeśli nowy opiekun z konsekwencją podjedzie do pracy z Freudem zyska wiernego i oddanego przyjaciela na wiele lat. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie, musi trafić do domu, w którym był już wcześniej pies.
 
Freud to jeszcze młodziutki psiak, dlatego wymaga aktywnego domu, który zaspokoi jego zapotrzebowanie na ruch. Jest energiczny i żywiołowy. Uwielbia spacery i wszelkie aktywności na świeżym powietrzu. Zapewne nie pogardzi także wypadami w góry lub bieganiem u boku swojego opiekuna. Nie jest zainteresowany zabawkami, ale spokojnie, wszystko jeszcze przed nim. Szybko uczy się nowych rzeczy i potrafi skupić swoją uwagę na przewodniku.
 
Freud z innymi czworonogami ma dobry kontakt, ale nie jest typem psa uległego, więc nie każdy psiak polubi jego sposób bycia. Może zamieszkać z suczką lub psem po uprzednim zapoznaniu. Może być także jedynakiem.
 
Nie znamy przeszłości Freuda i nie wiemy czy kiedykolwiek mieszkał w domu. Zapewne szybko odnajdzie się w domowych warunkach, jednak to młody pies, więc trzeba wziąć pod uwagę, że wymaga wychowania. Bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Freud z radością dołączy do domu aktywnego, który zadba o niego i poprowadzi za łapę przez świat. Osoba adoptująca z pewnością zyska wspaniałego psa na długie lata.
 
Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:

Aneta: 791 026 277
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

94662

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content