Grafi

Grafi

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2014 .
  • Waga: 11 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

GRAFI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2014
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 11 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

 

Grafi spędził sporą część życia w schronisku bez wolontariatu. Gdy trafił do nas był bardzo nieufny i wystraszony. Nie chciał mieć kontaktu z ludźmi. Widać było, że człowiek nie kojarzył mu się dobrze. Teraz Grafi uczy się życia na nowo i powoli zaczyna dostrzegać, że człowiek może być dobry.

 

Grafi to starszy pies, który wymaga jeszcze sporej ilości pracy. Powinien trafić do domu doświadczonego i cierpliwego. Potrzebuje czasu, by zaufać. W stosunku do obcych podchodzi z dystansem i nieufnością. Ludzi, których zna wita z radością i chętnie do niech podchodzi, jednak dotyk wciąż jest dla niego trudny. Ucieka przed wyciągniętą ręką. Powolutku widać u niego postępy i z dnia na dzień jest coraz śmielszy.

 

Grafi ma dobry kontakt z innymi psami. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Aktualnie przebywa w boskie z innymi psami. Idealnie gdyby w nowym domu zamieszkał z drugim psem, od którego mógłby się uczyć.

 

Grafi coraz lepiej radzi sobie na smyczy. Pomimo tego, że spacery są dla niego czymś zupełnie nowym coraz swobodniej czuje się podczas spacerów z wolontariuszami. Widać, że sprawiają mu ogromną radość. Jest ciekawy świata, lubi węszyć i buszować w trawie. Jednak bywa bojaźliwy, nie przywykł jeszcze do hałasu ulicznego.

 

Grafi nie miał do tej pory łatwego życia i swoje już zapewne w życiu przeszedł, dlatego potrzebuje domu spokojnego i cierpliwego, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Mamy nadzieję, że uda mu się zaznać jeszcze domowego ciepła i opieki człowieka.

 

Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content