Harry

Harry

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2020 .
  • Waga: 30 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEUTRALNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY

O Mnie

HARRY

MIESZANIEC

WYKASTROWANY

WIEK: 11/2020

WIELKOŚĆ: DUŻA

WAGA: 30 KG

STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

 

Harry trafił do schroniska z ulicy. Był zaniedbany i wychudzony. Jego sierść była w tragicznym stanie. Natychmiast zatroszczyliśmy się o niego, odkarmiliśmy i zadbaliśmy o niego weterynaryjnie. Dzisiaj po zaniedbanym psie nie ma już śladu, Harry czuje się dobrze, wrócił do formy. Jest gotowy do adopcji, by cieszyć się życiem u boku swojego człowieka. Jego początki w schronisku nie były łatwe, był zestresowany i nieufny. Potrzebował chwili by przywyknąć do nowej rzeczywistości. Dzięki cierpliwości pracowników i wolontariuszy zaczął się otwierać i nabierać zaufania.

 

Harry jest przyjazny, wesoły i chętny do współpracy z człowiekiem. Zna podstawowe komendy, jest ułożony i karny. Szybko nawiązuje kontakt z nowymi osobami. Nie jest polecany na pierwszego psa w rodzinie. Potrzebuje przewodnika zrównoważonego i konsekwentnego, który potrafi jasno określić granice zachowania i w relacjach z psem znaleźć równowagę pomiędzy miłością i dyscypliną. Harry bardzo dobrze współpracuje z ludźmi, uwielbia psie przysmaki, za które jest w stanie zrobić wszystko. Ładnie czyta sygnały, potrafi się komunikować, co znacznie ułatwia pracę z psem i stworzenie z nim więzi.

 

Harry idealnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie lubiącej ruch i długie spacery. Jest zawsze gotowy wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę. Oprócz aktywności fizycznej na pewno zadowolony będzie z pracy z człowiekiem. Radość sprawi mu uczenie się komend oraz zabawa zabawkami. Zapewne dotrzyma nowym opiekunom kroku podczas górskich wypraw lub amatorskiego biegania.

 

Harry na spacerach potrafi minąć spokojnie napotkane psy. Czasem jest zainteresowany przechodzącymi czworonogami, potrafi wtedy pociągnąć w ich stronę. W nowym domu raczej powinien być jedynym pupilem, może ewentualnie zamieszkać z większą suczką po uprzednim zapoznaniu.

 

Harry to pies domowy. W pomieszczeniach jest bardzo grzeczny, potrafi utrzymywać czystość, nie niszczy. Może zamieszkać w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Harry to mądry pies, który czeka w schronisku na kochającą i odpowiedzialną rodzinę. Do nowego domu wniesie sporo radości. Mamy nadzieję, że szybko skradnie czyjeś serce i raz na zawsze opuści schroniskowe mury.

 

Nie zostanie wydany do budy, kojca, pomieszczenia gospodarczego, do stałego przebywania na zewnątrz.  

Dodatkowe Informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:

Karolina: 696 101 146

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/UeLvHqghqNTbBUqn9

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093207246319

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content