Hucz

Hucz

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 04/2012 .
  • Waga: 32 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEUTRALNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY

O Mnie

HUCZ
OWCZAREK NIEMIECKI
WYKASTROWANY
WIEK: 04/2012
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: OK. 32 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Hucz jako młody i piękny owczarek trafił do naszego schroniska wiele lat temu. Szybko znalazł dom. Rodzina po adopcji utrzymywała z nami kontakt, pies był szczęśliwy i zadbany. Jak to często bywa po latach kontakt się urwał. Wydawało nam się, że nie mamy się czym martwić. Niestety w tym roku Hucz został znaleziony na ulicy, trafił do innego schroniska, skąd został przez nas odebrany. Był zaniedbany, wychudzony, miał sierść w fatalnym stanie. Serce nam pękło na milion kawałków, nie mogliśmy uwierzyć, że to nasz były podopieczny. Człowiek go zawiódł, na szczęście nie wpłynęło to na jego podejście do ludzi.
 
Hucz to przesympatyczny pies, który skradł serca wszystkich pracowników i wolontariuszy. Swoim charakterem na pewno zachwyci miłośników rasy. Jest psem zrównoważonym, łagodnym i zawsze przyjacielsko nastawionym do ludzi. Jego spokój i opanowanie w połączeniu z dużą mądrością sprawiają, że ciężko jest go nie pokochać. Lubi być głaskany i chętnie oddaje się pieszczotom. Ponadto szybko przywiązuje się do swojego człowieka. W pierwszym kontakcie z nową osobą nie jest wylewny, ale bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu.
 
Hucz ze względu na wiek jest psem średnio aktywnym, uwielbia spacery i piesze wędrówki. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, spacery z nim to czysta przyjemność. Chodzi przy nodze i co jakiś czas spogląda w stronę opiekuna. Nie boi się przejeżdżających pociągów, ani samochodów. Bez problemu odnajdzie się w przestrzeni miejskiej, do której zapewne jest przyzwyczajony.
 
Hucz ma neutralny stosunek do psów. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Z pewnością może zamieszkać ze zrównoważoną suczką, może być także jedynakiem. Gdyby miał zamieszkać w domu z drugim czworonogiem psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Hucz dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu. Ze względu na wiek może zamieszkać na parterze lub w bloku z windą. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Szukamy odpowiedzialnej, kochającej i przede wszystkim świadomej posiadania psa rodziny, która zapewni godne życie seniorowi. Będzie cudownym i wiernym psim przyjacielem. Mamy nadzieję, że znajdzie dom, który wynagrodzi mu stracone lata.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content