Idzi

Idzi

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 09/2013 .
  • Waga: 9,5 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

IDZI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY

WIEK: 09/2013
WIELKOŚĆ: MAŁA
WAGA:  9,5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

 

Idzi został porzucony przez swoich właścicieli i tak na trafił do schroniska

To przeuroczy pies o wspaniałym charakterze, który pragnie być blisko człowieka. Bardzo lubi głaskanie, z chęcią daje się głaskać nawet nowo poznanym osobom. Widać, że nie miał złych doświadczeń z człowiekiem, jest ufny i  lgnie do ludzi. Można o nim pisać w samych superlatywach. Jest łagodny i towarzyski, wydaje się być psem bezproblemowym,  jest spokojny i zrównoważony. Szybko można zdobyć jego zaufanie. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem, a nowym opiekunom na pewno odwdzięczy się za podarowanie domu.

 

W schroniskowym boksie jest smutny, radość na jego pyszczku widać tylko podczas kontaktu z ludźmi. Idzi ze względu na wiek jest psem średnio aktywnym, nie wymaga bardzo dużej ilości ruchu, jednak lubi spacery i jest w dobrej kondycji. Ruch na świeżym powietrzu sprawia mu dużo radości. Ładnie chodzi na smyczy, nie reaguje na przechodzące obok inne psy. Bez problemu zawiera psie znajomości. Ma dobry kontakt z innymi psami, może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Może być także jedynakiem.

 

W domu będzie raczej psem spokojnym, lubi wygodę i miękkie legowiska. To typowo domowy pies, dobrze czuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

 

Idzi to cudowny starszy pies, który powinien spędzić psią emeryturę u boku swojego człowieka. Mamy nadzieję, że zazna jeszcze miłości i troski, na jaką zasługuje. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny.

 

Dodatkowe Informacje
 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/MNXPc5Cz5Mn5anxz5

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/groups/958102988244260

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content