Kali

Kali

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 05/2017 .
  • Waga: 14 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

KALI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2017
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 14 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Kali został odebrany interwencyjnie razem z drugim psem. Kolega Kaliego o imieniu Rudy był w fatalnym stanie, od dawna musiał być głodzony, została z niego sama skóra i kości. Można powiedzieć, że ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Kali również był wychudzony, trzymany był w za małej klatce kennelowej bez dostępu do wody. Sprawa została oczywiście zgłoszona odpowiednim służbom i mamy nadzieję, że właścicielka poniesie surową karę. Rudy wrócił do organizacji, która wydała go do adopcji wiele lat temu, Kali czeka w schronisku z nadzieją na lepsze jutro.
 
Kali to pies o wesołym usposobieniu. Uwielbia obecność człowieka, w schronisku na początku był bardzo zestresowany, jednak szybko przywykł do nowych warunków i powoli widzimy, że zaczyna odzyskiwać pewność siebie i korzystać z życia. Na spacerach czerpie radość z każdej chwili spędzonej z człowiekiem. Chętnie przychodzi się głaskać, zwraca uwagę na opiekuna, jest kontaktowy i pełen energii. Kali jest bystry i inteligentny, drzemie w nim spory potencjał, którego poprzedni właściciele nie wykorzystali. Szybko się uczy, lubi psie smakołyki, więc praca z nim jest łatwa i przyjemna. Z uwagi na przejścia z lekką rezerwą podchodzi do obcych i potrzebuje chwili by zaprzyjaźnić się z kimś nowym. Nie nadaje się na pierwszego psa.
 
Idealnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie. Będzie dobrym kompanem długich pieszych wycieczek lub wypadów w góry. Lubi zabawę zabawkami. Z radością wychodzi na spacery z wolontariuszami. Ruch na świeżym powietrzu sprawia mu dużo radości. Gdy opuszcza schroniskowy boks widać uśmiech na jego pyszczku. Ładnie chodzi na smyczy. Nie reaguje na przechodzące obok inne psy. Jest skory do zabawy, chętnie aportuje i bawi się szarpakiem. Z pewnością polubi też szkolenia i uczenie się nowych sztuczek.
 
Ma dobry kontakt z innymi czworonogami, w poprzednim domu miał psiego towarzysza. W boksie, w którym przebywa lubi bawić się z psami. Nie jest konfliktowy, nie pilnuje zasobów. Może zamieszkać z samcem lub suczką, jednak psy na pewno muszą zapoznać się przed adopcją.
 
Kali jest psem domowym, do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Zachowuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, idealnie odnajdzie się w domowych warunkach. Przy odpowiednim podejściu bez większych problemów poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
 
Kali to wspaniały psiak, który zasługuje dobry dom. Rodzina, która go adoptuje zyska wiernego przyjaciela na wiele lat. Z pewnością odwdzięczy się opiekunom za podarowanie mu domu.
Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/Md4HaMJteD4fYsMC9

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content