Kora

Kora

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 06/2013 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

KORA

MIESZANIEC

WYSTERYLIZOWANA

WIEK: 06/2013

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

WAGA: 10 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

 

Kora trafiła do schroniska razem z dwoma innymi psami. Opiekun Kory zmarł, niestety nie było rodziny, która mogła się nią zająć.

 

Kora to przeurocza starsza sunia, która potrafi zauroczyć każdego. Jest wesoła i towarzyska. Lgnie do ludzi i lubi być blisko człowieka. Jest ogromnym pieszczochem i z wielką ochotą daje się głaskać i przytulać. Jest zapatrzona w przewodnika. Ładnie pracuje za psie przysmaki. Nadaje się na psa rodzinnego, jednak idealnie gdyby rodzina miała już jakieś doświadczenie z psami. Będzie wierną i oddaną przyjaciółką, a nowym opiekunom na pewno odwdzięczy się za podarowanie domu.

 

Kora lubi spacery i wiek nie przeszkadza jej w długich przechadzkach. Jest jeszcze energiczna, a ruch na świeżym powietrzu sprawia jej dużo radości. Bardzo się cieszy gdy opuszcza schroniskowy boks. Ładnie chodzi na smyczy. Nie zna zabawy zabawkami. Ze względu na wiek nie musi trafić do bardzo aktywnego domu.

 

Kora do tej pory mieszkała z innymi psami. Lubi towarzystwo innych czworonogów. Nie popada w konflikty, nie pilnuje zasobów. W nowym domu będzie dobrze czuła się jako drugi pies, może być także jedynaczką w nowej rodzinie.

 

Kora to sunia domowa. Do tej pory mieszkała w mieszkaniu. Dobrze czuje się w pomieszczeniach i potrafi utrzymywać czystość. Z pewnością szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Kora to wspaniała sunia, która mamy nadzieję, że ma przed sobą jeszcze wiele lat i powinna spędzić je w kochającym domu, a nie w schroniskowym boksie. Wiemy, że znalezienie domu dla czarnego kundelka nie będzie łatwe, ale nie poddajemy się. Wierzymy, że ktoś o dobrym sercu pochyli się na jej losem, zabierze do domu i zapewni jej dobre psie życie.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Danusia: 694 940 035

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/32qDnNWtrRQdeGPZ9

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1857084704672069/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content