Kostek

Kostek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2012 .
  • Waga: 22 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

KOSTEK

MIESZANIEC TERIERA

WYKASTROWANY

WIEK: 11/2012

WZROST: DO 50 CM

WAGA: OK. 22 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Kostek został odebrany interwencyjnie. Był zaniedbany i nie miał zapewnionych odpowiednych warunków. Na szczęście  dobrzy ludzie zauważyli Kostka i zawiadomili schronisko. Piesek został odebrany, dzięki czemu odżył i ma szansę na znalezienie dobrej, kochającej rodziny. W schronisku natychmiast zadbaliśmy o jego powrót do kondycji. Dzisiaj Kostek wygląda pięknie, odwiedził też psiego fryzjera i po zaniedbanej sierści nie ma już śladu.

 

Kostek to przepiękny i przesympatyczny mieszaniec teriera. To pies radosny i zawsze przyjaźnie nastawiony, nie ma w nim cienia agresji. Ma wspaniały charakter, będzie oddanym psim przyjacielem całej rodziny. Kostek uwielbia obecność człowieka i szybko się przywiązuje. Lubi być głaskany i przytulany. Jest zapatrzony w ludzi, lubi psie przysmaki, więc nie jest trudno pozytywnie go zmotywować do współpracy. Radosne usposobienie, inteligencja oraz chęć do nauki sprawiają, że z łatwością zdobędzie nowe umiejętności.  Kostek dobrze znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne. Jest karny i ułożony. Na pewno dobrze czułby się w domu z ogrodem lub w dużym mieszkaniu, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja byłaby łatwiejsza.

 

Kostek uwielbia długie spacery. Na pewno sprawdzi się w rodzinie, która lubi ruch na świeżym powietrzu. Pomimo wieku nadal jest żywiołowy i energiczny. Podczas spacerów nie odrywa nosa od ziemi, wszystko go interesuje, uwielbia buszować w trawie w poszukiwaniu nowych zapachów. Zwraca uwagę na przewodnika, spacery z nim to czysta przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy.

 

Kostek jest psem otwartym na kontakt z innymi czworonogami, lubi zaczepiać psy do zabawy, a obcowanie z psami sprawia mu radość. Nie ma tendencji do agresji ani do dominacji. Aktualnie przebywa w boskie z samcem i suczką. W nowym domu może zamieszkać z drugim psem. Przy powinny zapoznać się przed adopcją. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.

 

Szukamy dla Kostka dobrego domu, który pokocha i nie opuści aż do końca jego dni. W życie domowników z pewnością wniesie sporo radości i ogromną dawkę pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że nie będzie długo czekał w schronisku na lepsze jutro.

 

Dodatkowe informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567
 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/cqRAaDdghz7Tb2L56

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/groups/958102988244260

 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content