Krecik

Krecik

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 09/2018 .
  • Waga: 13 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY

O Mnie

KRECIK

MIESZANIEC

WYKASTROWANY

WIEK: 09/2018

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

WAGA: 13 KG

STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

 

Krecik trafił do schroniska z ulicy. Był zaniedbany i wychudzony. Widać, że od dawna nie miał zapewnionej prawidłowej opieki. W schronisku szybko odzyskał dobrą formę i wigor. To sympatyczny pies o łagodnym usposobieniu. Kocha wszystkich, lgnie do ludzi, uwielbia ich obecność. Jest pieszczochem, lubi być głaskany, sam doprasza się o przytulanie. Ma w sobie sporo pozytywnej energii, którą zaraża innych. Jednak gdy tylko zostaje sam w boksie jego uśmiechnięty pyszczek smutnieje. Widać, że bardzo potrzebuje bliskości człowieka. To pies kontaktowy, przyjazny i radosny. Zapowiada się na oddanego i wiernego przyjaciela. Nadaje się na psa rodzinnego, jednak polecany jest do domu z nieco starszymi dziećmi.

 

Krecik lubi ruch, może trafić do domu aktywnego. Na spacerach jest energiczny, wszystko go interesuje, uwielbia węszyć. Będzie idealnym kompanem pieszych wycieczek lub wypadów w góry. Lubi zabawę zabawkami, w jego przypadku świetnie sprawdzą się szarpaki oraz piłki. Jest inteligentny i szybko się uczy, chętnie zdobędzie nowe umiejętności.

 

Krecik ma neutralny stosunek do innych psów. Czasem na spacerze obszczeka psiego kolegę. W domu powinien być jedynakiem, może ewentualnie zamieszkać z suczką większych rozmiarów, z którą powinien zapoznać się przed adopcją.

 

Nie wiemy czy kiedykolwiek był w domu, jednak dobrze czuje się w pomieszczeniach. Idealny będzie dla niego dom z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni będzie się czuł swobodniej. Odnajdzie się także w mieszkaniu. Zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne nie stanowią większego problemu.

 

Krecik zasługuje na dobry i kochający dom, który już nigdy go nie porzuci. Będzie oddanym i wiernym przyjacielem całej rodziny. Mamy nadzieję, że szybko kogoś zauroczy i raz na zawsze opuści schroniskowe mury.

Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content