Kulek

Kulek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2011 .
  • Waga: 11 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

KULEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2011
WZROST: OK. 35 CM
WAGA: OK. 11 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT
 
Kulek trafił do schroniska z ulicy. Dał się poznać jako przesympatyczny psi senior. Lubi obecność ludzi. Z radością przybiega się przywitać i daje się głaskać. Nie zawsze pozwala obcym na bezpośrednie przekraczanie barier. Potrzebuje czasu na zbudowanie więzi. Przyszły opiekun powinien mieć trochę doświadczenia w prowadzeniu psów. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Przy odpowiednim podejściu ma potencjał na wiernego psiego przyjaciela.
 
Kulek nie potrzebuje już bardzo długich spacerów, ale lubi ruch na świeżym powietrzu. Z radością spaceruje z wolontariuszami, jednak nie nadaje się już na długie dystanse. Pięknie chodzi na smyczy, dużą część spaceru idzie przy nodze opiekuna. Na pewno sprawdzi się w roli psa „kanapowca”.
 
Kulek ma neutralny stosunek do innych psów, podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Z pewnością lepiej czułby się w towarzystwie suczki, może być także jedynakiem. Gdyby miał zamieszkać w domu z drugim czworonogiem psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Kulek jest psem domowym, lubi przebywać w pomieszczeniach, jest grzeczny, nie niszczy. Jak każdy psi senior uwielbia miękkie legowiska i wygodę. Ze względu na wiek nie może pokonywać sporej ilości schodów, dlatego powinien zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu z windą albo na parterze.
 
Kulek to wspaniały pies, któremu na starość przyszło zamieszkać w schronisku. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie dom dla zwykłego, czarnego staruszka nie będzie łatwe, ale nie tracimy nadziei i liczymy, że ktoś adoptuje Kulka z potrzeby serca. Szukamy domu rozumiejącego potrzeby starszego psa, który otoczy go opieką i miłością do końca jego dni.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content