Las Vegas

Las Vegas

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2019 .
  • Waga: 12 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

LAS VEGAS

MIESZANIEC TERIERA
WYKASTROWANY

WIEK: 01/2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: DO 12 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Las Vegas trafił do schroniska z ulicy. Od początku był pozytywnie nastawiony w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

 

Las Vegas ma zdecydowanie usposobienie typowe dla terierów. Jest bardzo wesoły i jak przystało na psa myśliwskiego jest energiczny i pewny siebie. Łatwo ulec jego urokowi, ale zdecydowanie nie jest to pies dla każdego. Bywa uparty, co może być wyzwaniem dla osób, które zaczynają swoją przygodę z psem. Potrzebuje stanowczego i raczej konsekwentnego opiekuna. Jest bystry i inteligentny, więc szybko się uczy. Jest także łakomczuchem, co znacznie ułatwia pracę z psem. Ma potencjał na wiernego i oddanego psiego przyjaciela. Cieszy się na widok odwiedzających, zawsze z chęcią przybiega się przywitać. Lubi być głaskany i sam domaga się o dotyk i pieszczoty. Szybko się przywiązuje i pragnie bliskości z ludźmi.

 

Jak każdy terier potrzebuje długich spacerów lub innych psich sportów. Aktywności niezbędne są terierowi do szczęścia. Będzie zadowolony z wypraw górskich oraz innych wspólnych wędrówek z opiekunami. Na pewno nie pogardzi także wylegiwaniem się na kanapie ze swoją rodziną. Las Vegas lubi zabawę zabawkami, w jego przypadku idealnie sprawdzą się szarpaki. Zabawa to również świetny sposób na spożytkowanie jego nadmiaru energii.

 

Las Vegas aktualnie przebywa w boksie z innymi psami. Dobrze dogaduje się ze wszystkimi, choć lubi mieć swoje zdanie. W nowym domu lepiej będzie się czuł w towarzystwie suczki. Może być również psim jedynakiem.

 

Nie znamy zupełnie jego przeszłości, ale wydaje się być psem domowym. Lubi być w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Bez większych problemów poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Las Vegas to wyjątkowy pies, który czeka w schronisku na nowego opiekuna. Idealnie gdyby trafił do miłośnika rasy, który rozumie terierowe potrzeby.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:

Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content