Maja

Maja

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 15/12/2014 .
  • Waga: 15 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

MAJA
COCKER SPANIEL
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 15/12/2014
WZROST: OK. 40
WAGA: DO 15 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

 

Maja została oddana do schroniska po śmierci swojego opiekuna. Nikt z rodziny nie podjął się opieki nad sunią. Sunia była zaniedbana, jej opiekun z powodu swojego sędziwego wieku i choroby nie był w stanie sprawować prawidłowej opieki nad psem. Jej początki w schronisku nie były łatwe. Maja bała się i nie dawała do siebie podejść. Pomogliśmy jej wrócić do formy, ale w kwestii behawioralnej jest jeszcze sporo do zrobienia.  

 

Maja ma typowy charakter o typowym charakterze cocker spaniela. Jak na przedstawiciela tej rasy przystało jest zazwyczaj radosna i zawsze gotowa do wspólnej aktywności z człowiekiem. Nie lubi bezpośredniego przekraczania barier przez obcych. Potrzebuje chwili, by zaufać i lepiej kogoś poznać. Powinna zamieszkać w domu z doświadczeniem, idealnie gdyby trafiła do miłośników rasy. Maja podczas spacerów jest wyluzowana i wesoła. Sama doprasza się o głaskanie i z radością nawiązuje kontakt z przewodnikiem. W boksie odstrasza wszystkich głośnym szczekaniem i pilnuje zasobów. Jest to temat do przepracowania.  

 

Maja to sunia, która lubi ruch na świeżym powietrzu. Będzie dobrym kompanem długich, pieszych wycieczek. Spaniele często pełnią funkcję psów do towarzystwa, ale w tej roli będą czuć się szczęśliwe jedynie wówczas, gdy zaspokoimy ich zapotrzebowaniem na ruch. Oprócz bodźców fizycznych, Maja potrzebuje także bodźców umysłowych, w tym węchowych i społecznych, dzięki którym w pełni rozwinie swój potencjał. Jako cocker spaniel odznacza się dość silnym instynktem łowczym, o czym należy pamiętać podczas spacerów.

 

Maja ma dobry kontakt z innymi psami. Na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. W nowym domu może zamieszkać ze zrównoważonym psem. Psiaki muszą zapoznać się przed adopcją. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.

 

Maja jest psem typowo domowym, do tej pory mieszkała w mieszkaniu. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość, nie niszczy.

 

Maja to cudowna sunia, który czeka na świadomą posiadania psa rodzinę. Do nowego domu wniesie sporo pozytywnej energii. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny na długie lata.

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/9zovDePxWEz5tk127

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content