Maja

Maja

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 06/2014 .
  • Waga: 11 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

MAJA

MIESZANIEC

WYSTERYLIZOWANA

WIEK: 06/2014

WIELKOŚĆ: MAŁA

WAGA: OK. 11 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

 

Maja kilka lat temu została odebrana interwencyjnie razem ze szczeniakami z bardzo złych warunków. Cała rodzina szybko znalazła nowe domy. Przez pierwszy rok utrzymywaliśmy kontakt z nową rodziną Mai, sądziliśmy, że nie mamy się czym martwić. Niestety pewnego zimowego dnia Maja znowu trafiła do schroniska. Gdy ją zobaczyliśmy byliśmy załamani, była zaniedbana i brudna, miała zapalenie skóry i zęby w fatalnym stanie. Miał to być dom na dobre i na złe, taki do końca jej dni, niestety znowu zawiódł człowiek, a Maja niczemu winna wróciła do schroniskowego boksu. Nie o takiej starości marzyliśmy dla niej, nie tak miało być. Powroty z adopcji zawsze są bardzo trudne. Maja była przygnębiona i zdezorientowana. Obiecaliśmy jej, że tym razem historia już się nie powtórzy, a ona trafił do cudownej rodziny, która otoczy ją opieką i miłością.

 

Maja to zwykły kundelek, ale ma to „coś”, co sprawia, że na wszystkich wywiera bardzo pozytywne wrażenie i ciężko przejść obok niej obojętnie. To psiak o wspaniałym charakterze, jest wesoła, towarzyska, łagodna i zawsze przyjaźnie nastawiona. Lubi kontakt z człowiekiem. Jest zapatrzona w przewodnika, lubi współpracować i szybko się przywiązuje. Jest pieszczochem, nie przepuści żadnej okazji do pieszczot i przytulania. Jest psem ułożonym i karnym. Będzie idealnym psem rodzinnym.

 

Maja pomimo wieku jest zawsze gotowa do spaceru. Lubi ruch i zabawę zabawkami, chętnie pobiega za piłką i pobawi się szarpakiem. Ze względu na wiek nie powinna trafić do bardzo aktywnego domu, ale codzienne spacery to oczywiście podstawa. Odnajdzie się w roli psa kanapowca.

 

Maja ma dobry kontakt z psami. Nie jest konfliktowa i nie pilnuje zasobów. W nowym domu może zamieszkać z samcem po uprzednim zapoznaniu, może także zostać psią jedynaczką.

 

Maja zachowuje się jak typowo domowy pies. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Lubi ciepło i wygodę, a szczególnie miękkie legowiska. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Maja to wierna i oddana psia przyjaciółka, która szuka domu pełnego miłości. Mamy nadzieję, że ktoś otworzy swoje serce na tą malutką sunię, która bardzo potrzebuje troskliwej i kochającej rodziny.

 

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/ZrAb9BkVXtR9k2vLA

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/groups/958102988244260

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content