Max

Max

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 15/08/2017 .
  • Waga: 40 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY

O Mnie

MAX
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 15/08/2017
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: DO 40 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT


Max został oddany do schroniska z powodów osobistych właściciela. Jak zwykle nie zawinił pies, zawiódł człowiek. Max wyglądem przypomina mieszankę dwóch ras- owczarka i labradora, z jednej strony jest bardzo inteligentny i oddany rodzinie, po labradorze natomiast ma niesamowicie wesołe usposobienie i sporo energii do zabawy i wygłupów.

Max jest to pies inteligentny i zrównoważony. Szybko się uczy, widzimy w nim spory potencjał, który warto wykorzystać podczas szkolenia lub treningów. Jest przyjacielski i towarzyski, bardzo dobrze czuje się wśród ludzi. Nada się na psa rodzinnego. Jest pieszczochem, który nie przepuści żadnej okazji do głaskania. Z pewnością do nowego domu wniesie sporo radości i pozytywnej energii.

Maxiu sprawdzi się w aktywnym domu. Trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Nie wystarczy mu spokojny spacer. Należy dać mu możliwość biegania, aportowania, a w miarę możliwości – pozwolić na zabawę w wodzie. W schronisku uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki, chodzenie po górach lub bieganie. Jak każdy labrador bardzo lubi zabawę zabawkami, chętnie aportuje i bawi się szarpakiem. Max ładnie chodzi na smyczy, jednak trzeba pamiętać, że jest to pies sporych rozmiarów i potrafi pociągnąć, dlatego wymaga siły od opiekuna. Nie każdy będzie w stanie go utrzymać.

Max do tej pory mieszkał w mieszkaniu. Nie odnajduje się w schroniskowej budzie. To pies domowy, który lubi wygodę i miękkie legowiska. Świetnie czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość i bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Na pewno dobrze czułby się w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni mógłby poszaleć lub pobiegać za ulubiona zabawką. Max lubi aportować, więc teren ogrodu na pewno mógłby posłużyć do zabaw z opiekunami. Z powodu braku socjalizacji w okresie szczenięcym nie przepada za innymi czworonogami, w domu powinien być jedynakiem. Najlepiej gdyby zamieszkał z dala od centrum miasta, gdzie spacery po łąkach i lasach bez sporej liczby napotkanych psów będą z korzyścią zarówno dla Maxa jak i dla nowego opiekuna.

 

Max bardzo przeżył rozstanie ze swoją rodziną, dlatego mamy nadzieję, że tym razem raz na zawsze trafi w dobre i odpowiedzialne ręce. Ten wspaniały pies zasługuje na kochający dom. Nowym opiekunom odwdzięczy się wiernością i oddaniem.

Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/xcKGWjLwkq6rftys6
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content