Maxi

Maxi

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 10/2021 .
  • Waga: 13 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

MAXI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 10/2021
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Maxi trafiła z ulicy do gminnej przechowalni, a stamtąd do naszego schroniska. Szybko otworzyła się na ludzi i pokazała się z najlepszej strony.
 
To sunia wyjątkowa, która swoim urokiem szybko potrafi skraść serce napotkanym na swej drodze osobom. Jest pozytywnie nastawiona w stosunku do pracowników i wolontariuszy. Chętnie przywita się z każdym., zawsze bardzo wylewnie okazuje swoje uczucia. Nie tylko z przyjemnością daje się głaskać, wręcz wtula się w odwiedzających całym swoim małym ciałkiem. Ma potencjał na wierną psią przyjaciółkę. Nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie, ma problem ze skupieniem swojej uwagi na przewodniku, nie potrafi wykonywać komend. Idealnie gdyby przyszły opiekun zabrał ją na szkolenie lub miał na tyle doświadczenia, że będzie w stanie sam pracować z Maxi nad jej skupieniem i wyciszeniem.
 
Maxi to jeszcze młoda sunia, która spełni oczekiwania aktywnej rodziny. Chętnie uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. Lubi ruch na świeżym powietrzu. Zawsze gotowa jest wyrwać się z boksu na dłuższą przechadzkę. Odnajdzie się w aktywnym domu, ponieważ aktywne spędzanie czasu sprawia jej ogromną radość. Będzie idealną towarzyszką górskich wypraw lub biegania. Podczas spacerów ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia długie spacery, podczas których może poczuć nowe zapachy i zaspokoić wrodzoną ciekawość. Lubi węszyć i buszować w trawie.
 
Maxi ma pozytywny stosunek do psów. Aktualnie przebywa w boksie z psami. W nowym domu może mieć psiego towarzysza. Z naszych obserwacji wynika, że jest psem domowym. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Nadaje się zarówno do mieszkania w bloku, jak i do domu z ogrodem. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Maxi czeka w schronisku na lepsze jutro. Wiemy, że to kolejny zwykły kundelek, jednak to sunia wyjątkowa, dlatego wierzymy, że gdzieś czeka na nią dom i wymarzony człowiek, który zadba o nią i zapewni jej dobre życie. Oby szybko opuściła schronisko i nie musiała marznąć zimą w schroniskowej budzie zbyt długo
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Karolina: 696 101 146
 
LINK DO ALBUMU:
 
LINK DO WYDARZENIA:

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content