Mendi

Mendi

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 07/2019 .
  • Waga:

O Mnie

Mendi
 
WIEK: 07/2019
 
Mendi to przecudnej urody młoda kota urodzona w lipcu 2019 roku. Obecnie przebywając w schronisku Mendi zdaje się żyć trochę według słów piosenki „Mandy” boysbandu Westlife –
„Poranek, po prostu kolejny dzień,
szczęśliwi ludzie mijają mnie”.
Mendi lubi oglądać szczęśliwych ludzi. W wyobraźni snuje mnóstwo scenariuszy, w których staje się częścią ich rzeczywistości. Chciałaby posprawdzać co ludzie trzymają w szafach, być może nawet przymierzyć kilka eleganckich szlafroków udając bohaterkę serialu „Dynastia”. Mendi nadawałaby się na szafiarkę, szczególne zainteresowanie w niej wzbudzają damskie torebki – w sekrecie marzy o karierze medialnej i wystąpieniu w reklamie torebek Dolce Gabany lub Gucci, gdyż uwielbia zgłębiać tajniki ich wnętrz (chociaż siatka z zakupami z Lidla w zasadzie dla niej ma ten sam poziom atrakcyjnosci). Ta mała spryciula tryska optymizmem i ciekawością, porusza się z prędkością bliskiej światłu – chciałaby bowiem tu i teraz, natychmiast poznać wszystko, co nowe, bo wszystko jest dla niej interesujące. Ma w sobie wiele z dziecięcej fascynacji światem, co rozczula nawet najbardziej zatwardziałe serca. Wierzymy więc, że wktórce znajdzie sie ktoś, kto będzie mógł dla niej wyśpiewać inne wersy ze wspomnianej powyżej piosenki:
„Nigdy nie zdawałem sobie sprawy
Jakże mnie uszczęśliwiłaś, o Mandy”
i będą żyli razem, długo i szczęśliwie, jak w tych wszytskich historiach, które w swojej puchatej główce każdego dnia wymyśla mała Mendi. Jesli czekasz gdzieś tam na nią, a ona na Ciebie, zadzwoń pod wskazany numer i pozwól wreszcie Waszym ścieżkom się przeciąć, zmieniając Twoje (i jej) losy już na zawsze.
 
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Martyna: 793 432 339


LINK DO KOCIEGO WYDARZENIA:
Skip to content