Bucz

Bucz

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 05/2009 .
  • Waga: 30 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
BUCZ
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2009
WZROST: OK. 53 CM
WAGA: OK. 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, W DOMU POWINIEN BYĆ JEDYNYM PUPILEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT


Bucz trafił do schroniska z ulicy. Był zaniedbany i bardzo zestresowany. Bał się ludzi, nie pozwalał do siebie podejść. Widać, że nie miał łatwego życia i człowiek nie kojarzy mu się dobrze. Przez pierwsze tygodnie nawet jedzenie nie było dostatecznie dobrym przekupstwem na to, aby chciał nam zaufać i dać się pogłaskać.
 
Po dłuższym pobycie w schronisku Bucz zrobił duże postępy i z dnia na dzień robi się coraz weselszy i bardziej ufny. Jest przyjacielsko nastawiony w stosunku do osób, które zna, chętnie przychodzi się pogłaskać, z entuzjazmem wita znane twarze. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który pomoże mu pokonać jego lęki. Psiak ładnie otwiera się na człowieka, jednak wciąż jeszcze wymaga sporej ilości pracy i cierpliwego podejścia.

Bucz zapewne nie chodził nigdy na spacery, ponieważ bardzo długo bał się smyczy. Na początku nie chciał opuszczać boksu, najbezpieczniej czuł się w schronisku. Dzisiaj bez problemu uczestniczy w spacerach z wolontariuszami, a ruch na świeżym powietrzu sprawia mu radość.
 
Nie wiemy czy Bucz mieszkał kiedykolwiek w domu. Możliwe, że był psem, który spędził swoje życie w kojcu. Nie znamy niestety jego historii. Najlepiej gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie aklimatyzacja na większej przestrzeni byłaby dla niego łatwiejsza i mniej stresująca.
 
W nowym domu Bucz powinien być jedynakiem. Wydaje nam się, że do tej pory nie miał duże kontaktu z innymi czworonogami, brak socjalizacji z innymi psami sprawił, że pies nie czuje się komfortowo w obecności psów.
Ze względu na swoją przeszłość Bucz potrzebuje domu cierpliwego i spokojnego, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Przy odpowiednim podejściu szybko powinien otworzyć się na nowych opiekunów. Mamy nadzieję, że ten wspaniały psi staruszek zazna jeszcze miłości i opieki człowieka.

Wiemy jak trudne będzie znalezienie domu dla starszego i skrzywdzonego psa, który wciąż ma problem z budowaniem relacji z ludźmi. My jednak nie poddajemy się i liczymy, że uda nam się odnaleźć jego miejsce na ziemi.
 
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Ania: 725 313 375
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Adoption events

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Information

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj

Subscribe to our newsletter

We send e-mails once a month, we never send Spam!
    Skip to content