Morti

Morti

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2016 .
  • Waga: 13 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

MORTI

MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2016
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 13 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT

 

Morti trafił do schroniska z ulicy. W dniu przyjęcia był wycieńczony i miał na sobie sporą ilość kleszczy, wyglądał jakby długo się błąkał. Na początku ciężko było mu odnaleźć się w schronisku, dopiero po jakimś czasie przywykł do nowej rzeczywistości. Nadal jest smutny i przygaszony, ożywia się tylko podczas spacerów i kontaktu z człowiekiem.

 

Morti to pies poczciwy i pełen wdzięku, ciężko jest przejść obojętnie obok jego boksu. Patrząc w pyszczek tego czarnego kundelka można dostrzec jak bardzo tęskni za człowiekiem. Nie jest to pies, który od razu przybiegnie witając odwiedzających głośnym szczekaniem, raczej powolutku podejdzie do krat, by za chwilę wpatrując się w człowieka delikatnie poprosić o głaskanie lub o chwilę uwagi. Morti jest psem łagodnym i przyjaźnie nastawionym. Lubi kontakt z człowiekiem, jednak potrzebuje czasu na zbudowanie zaufania. Nie od razu otwiera się na nowe osoby. Polecany jest do domu ze starszymi dziećmi, ponieważ ma już swoje lata i ma za sobą nieznaną nam przeszłość. Lepiej odnajdzie się w spokojnym domu, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu.

 

Morti pomimo swojego wieku ma dosyć dobrą kondycję, uwielbia długie spacery, a ruch na świeżym powietrzu sprawia mu ogromną radość. Psiak ładnie chodzi na smyczy. Pięknie podąża za swoim przewodnikiem. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok psy, a nawet chętnie przywita się z innym czworonogiem. Jest pozytywnie nastawiony w stosunku do innych psiaków. Nie jest konfliktowy i nie pilnuje zasobów. Aktualnie w boksie przebywa z dwoma samcami.

 

Morti szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Zachowuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, nie jest szczekliwy. Nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi i pielęgnacyjnymi. Na pewno z czasem gdy już zaufa nowym opiekunom nie będę one sprawiać problemów.

 

Mamy nadzieję, że ten wspaniały, czarny kundelek szybko znajdzie nowy domu, który otoczy go miłością i opieką do końca jego dni. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem, z pewnością odwdzięczy się nowym opiekunom za podarowanie domu.

 

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:

Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/kBBMWY4tVxYZSQve6

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content