Nero

Nero

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 08/2010 .
  • Waga: 30 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

NERO

MIESZANIEC OWCZARKA

WYKASTROWANY

WIEK: 08/2010

WZROST: DO 60 CM

WAGA: OK. 30 KG

STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY

STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT

 

Nero to bardzo przyjacielski i wyjątkowy pies, który trafił do schroniska z ulicy. Wnioskujemy, że nie miał dobrego domu i należytej opieki, ponieważ był bardzo zaniedbany.  

 

Nero w schronisku dał się poznać jako bardzo sympatyczny pies. Od razu złapał kontakt z pracownikami i wolontariuszami. Z chęcią spędza czas z człowiekiem. Ma spokojne usposobienie i łagodny charakter. Uczy się skupiać swoją uwagę na opiekunie, za dobre jedzonko zrobi wszystko. Nadaje się na psa rodzinnego, nie ma w nim cienia agresji.

 

Ze względu na swój wiek nie wymaga aktywnego domu. Jest zawsze gotowy do spaceru i lubi ruch, ale wystarczą mu krótsze przechadzki. Spacery z nim to czysta przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Podczas spacerów nie zwraca wprawdzie zbyt dużej uwagi na opiekuna, ale może to być związane z tym, że słabo słyszy i nie reaguje na przywołania. Jest ciekawy świata, uwielbia węszyć w trawie i buszować w krzakach. Nie boi się nowych sytuacji i z chęcią poznaje nowe miejsca i ludzi. Nie interesują go zabawki,  Dużo radości czerpie ze spacerów i spotkań z człowiekiem. Dziarsko kroczy przed siebie, do szczęścia brakuje mu tylko swojego człowieka u boku.

 

Nero dobrze dogaduje się z psami. Nie jest konfliktowy. Na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Może zamieszkać w domu z suczką, może być także jedynakiem.

 

Nie wiemy czy Nero mieszkał kiedyś w domu. Zdecydowanie lepiej czuje się na większej przestrzeni, więc idealny byłby dla niego domu z ogrodem, gdzie aklimatyzacja byłaby łatwiejsza. Na dodatek ze względu na wiek nie powinien pokonywać codziennie zbyt dużej ilości schodów. Jest niesamowicie cierpliwy i bez żadnego problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Nero to wierny i oddany pies, który szuka domu pełnego miłości. Zasługuje na najlepszy dom i najlepszą opiekę. Wiemy jak trudni znaleźć dom dla starszego psa większych rozmiarów, nie poddamy się jednak i z nadzieją czekamy na kochającą rodzinę dla Nero.

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Marta: 518 022 871

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/GokLZxbCLWpZCwbWA

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1194702427294662

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content