Ori

Ori

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 10/2016 .
  • Waga: 25 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

ORI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY

WIEK: 10/2016

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 25 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z WIĘKSZĄ SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

 

Ori trafił do schroniska z ulicy. Udało nam się ustalić, że nie miał do tej pory łatwego życia. Nikt nie dbał o niego, a miejsce, w którym żył pozostawiało wiele do życzenia. W sumie dobrze się stało, że trafił do naszego schroniska, ponieważ zyskał szansę na odpowiedzialny i kochający dom.

 

Ori jest psem niesamowicie łagodnym o wesołym usposobieniu. Nie da się go nie polubić. Cieszy go obecność ludzi i bardzo entuzjastycznie reaguje na odwiedzających. Lubi głaskanie, ogromny z niego pieszczoch. Jest nastawiony na człowieka i to właśnie jego najbardziej brakuje mu w schroniskowym boksie. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

 

Ori jest psem średnio aktywnym. Lubi ruch na świeżym powietrzu, chętnie uczestniczy w długich spacerach z wolontariuszami.  Zabawa zabawkami sprawia mu dużo radości, lubi aportować i bawić się szarpakiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i zwraca uwagę na przewodnika. Będzie wspaniałym towarzyszem dla osoby, która lubi spacery po lesie lub łąkach, gdzie będzie mógł buszować w trawie i węszyć do woli. Jest energiczny i ma w sobie jeszcze sporo chęci do długich pieszych wędrówek.

 

Ori na spacerach bez problemu mija napotkane psy. Aktualnie w boksie przebywa sam, ale wydaje nam się, że może zamieszkać z większą suczką po uprzednim zapoznaniu. Prawdopodobnie odnajdzie się w domu z kocim towarzystwem.

 

Ori nie boi się pomieszczeń i potrafi utrzymywać czystość. Lepiej jednak będzie się czuł w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja będzie dla niego łatwiejsza. Najlepiej gdyby zamieszkał z dala od zgiełku dużego maista. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. 

 

Osoba, która adoptuje Oriego zyska wiernego i oddanego przyjaciela. Mamy nadzieję, że nowy dom wynagrodzi mu wszystkie stracone lata.

 

Obowiązuje procedura adopcyjna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu.

 

 

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:

Aneta: 791 026 277

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/7gVpycKPdLQrys926

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1447870532190577/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content