Pinio

Pinio

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2014 .
  • Waga: 7,5 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
PINIO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2014
WZROST: OK. 33 CM
WAGA: OK. 7,5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 12 LAT
 
Pinio trafił do jednego ze schronisk w Polsce jako młody pies wraz z rodzeństwem, które szybko znalazło nowe domy. On sam nie miał tyle szczęścia. Pinio przesiedział kilka lat w schronisku, które z powodu dużej liczby zwierząt nie dało rady poświęcić mu zbyt dużo czasu. Do naszego schroniska przyjechał w styczniu tego roku. Na początku był wystraszony, nie radził sobie w nowej sytuacji. Bał się ludzi, uciekał na widok pracowników i wolontariuszy. Dzięki szybko podjętej pracy zaczął robić postępy i z każdym dniem staje się coraz śmielszy i ciekawy świata. Pinio w rzeczywistości jest psem łagodnym, ale przez lata pozostawiony był sam sobie i stąd jego ogromny lęk przed człowiekiem. Na pewno wymaga jeszcze sporo pracy i cierpliwości, ale postępy, które zrobił w tak krótkim czasie świadczą o tym, że w dobrych rękach ma szansę stać się zrównoważonym i szczęśliwym psem.
 
Nie wiemy czy Pinio chodził kiedyś na smyczy. Pierwsze spacery były trudne i bardzo dla niego stresujące. Z tygodnia na tydzień radzi sobie coraz lepiej. Z łatwością daje się zapiąć na smycz, pozwala brać się na ręce i z coraz większą ochotą spaceruje na smyczy z wolontariuszami. Na pewno nadaje się do domu, który lubi ruch na świeżym powietrzu i długie spacery. Idealnie gdyby zamieszkał w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta.
 
Pinio ma neutralny stosunek do innych czworonogów. Może zamieszkać w domu z psem lub suczką. Może być także jedynakiem. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Pinio wydaje się być psem, który szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Lubi wygodę i miękkie legowiska.
 
Pinio wciąż jeszcze wymaga sporo pracy i zaangażowania ze strony przyszłych opiekunów. Potrzebuje domu cierpliwego i spokojnego, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Przy odpowiednim podejściu szybko powinien otworzyć się na nowych opiekunów. Mamy nadzieję, że Pinio znajdzie w końcu kochającą rodzinę, która otoczy go opieką do końca jego dni.
 
Dodatkowe informacje
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:

260

 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content