Porto

Porto

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2009 .
  • Waga: 32 KG
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
PORTO
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2009
WZROST: 60 CM
WAGA: 32 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Nie znamy przeszłości Porto, ponieważ został znaleziony na ulicy i odwieziony do schroniska. Od samego początku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników schroniska i wolontariuszy.
Widać, że nie miał złych doświadczeń z ludźmi.
Porto to typowy mieszaniec labradora, jest niesamowicie przyjacielski, chętnie przywita się z każdą napotkaną osobą. Jest łagodny, wesoły i jak na swoje lata w miarę energiczny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość.
Psiak jest bystry, szybko się uczy, jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko. Może mieszkać zarówno w bloku, jak i w domu. Ważne, by miał swoje ciepłe psie legowisko, w którym czuje się bezpiecznie, a także aby był blisko opiekuna, który zadba o zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb.
 
Porto z powodu wieku sprawdzi się w mniej aktywnym domu, jednak trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej piesze wycieczki. Lubi zabawę zabawkami, uwielbia aportować. Podczas spacerów potrafi skupić swoją uwagę na przewodniku.
 
Porto ma neutralny stosunek do innych psów, ale na spacerach lubi obszczekać przechodzące obok inne czworonogi. W nowym domu może być jedynakiem, może zamieszkać także z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Pies dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Jak na starszego psa przystało docenia miękkie legowiska, wygodę i ciepło. Odnajdzie w roli psa kanapowca.
 
Porto to psi senior, który psią emeryturę powinien spędzić w domowym cieple otoczony kochającymi ludźmi. Tymczasem starość przyszło mu spędzać w schroniskowym boksie, a zima w schronisku dla takich starszych psów nie jest łatwa. Porto na pewno odwdzięczy się nowym opiekunom wiernością i lojalnością. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.
Dodatkowe informacje
WIRTUALNA ADOPCJA: 
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Wincentego Janasa
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content