Pusia

Pusia

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 09/2020 .
  • Waga:

O Mnie

Pusia
 
WIEK: 09/2020
 
Pusia to jeszcze młodziutka koteczka, pełna talentów, które obecnie marnują się w schroniskowej kociarni, gdzie nie mają stałej rzeszy odbiorców. Ta mała bowiem zasługuje na własną arenę i widownię, przed którą będzie mogła eksponować swoje wdzięki. W repertuarze znalazłoby się:
– wdzięczenie się do ludzkiej łydki
– maraton kociej kąpieli (Pusia wszak ma bardzo wypielęgnowane i puszyste futerko, a takie efekty można uzyskać tylko ciężką i regularną pracą)
– zawody we wpatrywaniu się sobie nawzajem w oczy (kto pierwszy mrugnie ten przegrywa)
– konkurs piękności.
Pusia wszak to wyjątkowa dama, bardzo dobrze wychowana i pełna gracji i wdzięku. Doskonale zna zasady kociej etykiety oraz bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, że jest po prostu stworzonkiem doskonałym. Od Pusi moglibyśmy się wiele nauczyć: zdaje się bowiem, że ta mała doskonale zawsze wie czego chce i ma w sobie pewne magiczne zdolności, które sprawiają, że wszyscy wokół niej chcą dokładnie tego samego. Gdy np. koteczka ma ochotę na przytulaski, bardzo sprawnie potrafi przekonać do tego pomysłu człowieka. Gdy jednak pieszczoty się jej znudzą, jednym (ale delikatnym) ruchem swej doskonałej pęcinki potrafi zaanonsować koniec czułostek. Porusza się z niekopiowalną gracją i cechuje się nieprzeciętną urodą. Wiemy, że Pusia w przyszłości będzie stanowiła piękną ozdobę jakiejś kochającej rodziny – i nie mowa tu tylko o aspektach wizualnych, ale również o cieple, które płynie z wewnątrz jej małego ciałka. Jeśli więc szukasz kota przyjaznego i komunikatywnego, Pusia będzie strzałem w dziesiątkę.
Kotka przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej, obowiązują procedury adopcyjne.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Martyna: 793 432 339


LINK DO KOCIEGO WYDARZENIA:
Skip to content