Roki

Roki

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 12/2021 .
  • Waga: 22 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

ROKI
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 12/2021
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: OK. 22 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT


Roki został odebrany ze złych warunków. W dniu przyjęcia był zaniedbany i bardzo nieufny. Nie miał do tej pory łatwego życia, stąd też jego brak zaufania w stosunku do ludzi. Przekonanie go, że pracownicy i wolontariusze mają wobec niego dobre zamiary zajęło nam trochę czasu. Na szczęście udało się i dziś Roki to już zupełnie inny pies.

 

Roki jest wesoły i pełen energii. W schronisku odżył i odzyskał radość życia. Z ochotą korzysta z chwil spędzonych z człowiekiem. To towarzyski pies, który uwielbia głaskanie i pieszczoty, nie jest natarczywy, nie domaga się uwagi człowieka za wszelką cenę. Zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Nowo poznanym osobom nie rzuci się od razu w objęcia. Potrzebuje trochę czasu, aby zaufać i pokazać swoje prawdziwe oblicze. Powinien trafić do domu bardziej doświadczonego, który pozwoli mu w swoim tempie otwierać się na domowników. Będzie idealnym psem rodzinnym, ale zdecydowanie lepiej będzie się czuł w towarzystwie starszych dzieci.

 

Roki ze względu na swój młody wiek może trafić do domu aktywnego. Ma żywiołowe usposobienie, uwielbia długie spacery, a beztroskie bieganie po łące lub psie sporty to aktywności, które sprawią mu dużo radości. Po długim spacerze lub innej aktywności fizycznej z pewnością nie pogardzi wylegiwaniem się na kanapie u boku swojego opiekuna. Bardzo lubi zabawę zabawkami. Jest bystry i pojętny, szybko i chętnie się uczy.

 

Ma dobry kontakt z innymi psami. Nie pilnuje zasobów, nie wywołuje konfliktów, a zaczepiony potrafi odpuścić. Może zamieszkać w domu z drugim psem lub suczką. Może być także jedynym pupilem w nowej rodzinie.

Szybko powinien odnaleźć się w domowych warunkach, choć lepiej będzie się czuł w domu z ogrodem na większej przestrzeni. Lubi przebywać w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Przy odpowiednim podejściu bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Roki zdecydowanie zasługuje na dobry i odpowiedzialny dom. Obiecaliśmy mu, że trafi do kochającej rodziny, która już nigdy go nie zawiedzie i zamierzamy dotrzymać danego mu słowa. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem na długie lata.

Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/xrGtanQodx7ghw7K7

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content