Shakira

Shakira

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 03/2011 .
  • Waga:

O Mnie

Shakira
 
WIEK: 03/2011
 
 
Shakira to kotka z kategorii bardziej dorosłych, więc cechuje ją stateczne i pragmatyczne podejście do życia, a to niestety zdążyło ją już doświadczyć na różne sposoby. Shakira została oddana do schroniska w marcu 2023 i jej stan nie był wtedy idealny: kotka cierpiała na świerzb, przepuklinę, okazało się również, że ma braki w uzębieniu. Z dnia na dzień jednak Shakira wychodzi na koty i pięknieje niczym kwitnący na wiosnę krzew laurowiśni. Gdy do schroniska trafia kot, o którym na pierwszy rzut oka widać, że doświadczył nieciekawych rzeczy, nigdy nie wiadomo czego oczekiwać. Zwłaszcza, gdy jest to zwierzątko już starsze. Gdy jednak trafia się kot taki jak Shakira, nie umiemy wyjść z podziwu, że znajduje w swym puchatym serduszku tyle ufności, czułości i delikatności w stosunku do człowieka. Bo taka właśnie jest Shakira: gdy na jej ścieżce pojawia się dwunożna istota, ona jakby chciała zaśpiewać za swoją imienniczką:
Kiedykolwiek, gdziekolwiek
Jesteśmy sobie przeznaczeni
Będę tam, a ty będziesz blisko
I taka jest umowa mój drogi
Dziś Shakira wypatruje przez okienko schroniskowej kociarni nowej rodziny i pod nosem mruczy nutę wspomnianej piosenki marząc, by pojawił się wreszcie jej upragniony człowiek, taki wiecie – na zawsze. My nucimy wraz z nią, zaciskając jednocześnie mocno kciuki, by ta mała trafiła do jak najwspanialszego domu.
Jeśli Twoje serce zabiło na widok Shakiry tak mocno, jak jej bije na widok suszonej rybki, nie zwlekaj i zadzwoń koniecznie.
Kotka przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej, obowiązują procedury adopcyjne
 
Tel. 793 432 339
 
 
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Martyna: 793 432 339


LINK DO KOCIEGO WYDARZENIA:
Skip to content