Shila

Shila

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 11/2018 .
  • Waga: 17 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY

O Mnie

SHILA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 11/2018
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: OK. 17 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SAMCEM
STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT
 
Shila została odebrana interwencyjnie razem z drugim psem z bardzo złych warunków. Była zaniedbana i wychudzona. Szybko doszła do siebie, dzisiaj tryska zdrowiem i dobrym humorem. Do szczęście brakuje jej domu i swojego człowieka na wyłączność.
 
Shila to sunia przyjazna, wesoła i żywiołowa. Dostrzegamy w jej urodzie i przede wszystkim zachowaniu geny boksera. Uwielbia ludzkie towarzystwo i pieszczoty. W boksie wyczekuje na odwiedziny pracowników i wolontariuszy. Ma pogodne i łagodne usposobienie, dzięki czemu może być wspaniałym kompanem dzieci, jednak ze względu na jej przeszłość nie polecamy jej do domu z bardzo małymi pociechami. Mocno przywiązuje się do osób, które zna. Ma potencjał na wierną i oddaną przyjaciółkę całej rodziny.
 
Shila jest psem o zrównoważonym charakterze. Ma ogromny temperament, jest energiczna, wesoła i pełna werwy. Sprawdzi się w domu aktywnym, ale nie sportowym. Uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Chętnie spaceruje po polach i łąkach, ale bez problemu odnajdzie się w miejskiej przestrzeni. Z pewnością będzie także dobrą kompanką górskich wypraw. Lubi zabawę zabawkami, z radością aportuje i bawi się szarpakiem z opiekunem. Zna podstawowe komendy. Jest psem karnym i zapatrzonym w przewodnika.
 
W nowym domu może zostać psią jedynaczką, może także zamieszkać z samcem podobnej wielkości. Nie jest psem uległym, lubi mieć swoje zdanie. Gdyby miała zamieszkać w domu z drugim czworonogiem psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
To sunia domowa, do tej pory mieszkała w mieszkaniu. Potrafi utrzymywać czystość, lubi być w pomieszczeniach. Nie odnajduje się w schroniskowych warunkach, buda zdecydowanie nie jest dla niej. Bez problemu znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.
 
Mamy nadzieję, że Shila opuści schronisko przed zimą. Dni są coraz zimniejsze, a Shila marznie w schroniskowej budzie. Podaruj jej kochający i troskliwy dom, a na pewno odwdzięczy się oddaniem i miłością.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277
 
 
LINK DO WYDARZENIA:

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content