Teodor

Teodor

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 05/2017 .
  • Waga: 20 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

TEODOR
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 05/2017
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 20 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Teodor trafił z ulicy do gminnej przechowalni, a stamtąd do schroniska. Od początku był bardzo przyjaźnie nastawiony w stosunku do wszystkich pracowników i wolontariuszy.
 
Jest towarzyski, przyjacielski i serdeczny. Uwielbia ludzi i świetnie się czuje w ich towarzystwie. Swoją urodą i wdziękiem potrafi oczarować każdego. Jest otwarty na kontakt z człowiekiem. Lubi być głaskany i chętnie przybiega się przywitać. Szybko można zaskarbić sobie jego sympatię. Z pewnością będzie lojalnym i oddanym psim przyjacielem.
 
Teodor jest zapatrzony w swojego przewodnika i chętnie z nim współpracuje. Praca z nim powinna być nastawiona na wzmocnienia pozytywne. Ze względu na jego nieznaną przeszłość polecamy go do domu z nieco starszymi dziećmi.
 
Uwielbia spacery i ruch na świeżym powietrzu. Ładnie chodzi na smyczy, bardzo trzyma się swojego przewodnika i korzysta z każdej chwili spędzonej z człowiekiem. Jest psem o umiarkowanej aktywności, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. Zdecydowanie woli wolniejsze spacery niż bieganie lub inne sportowe aktywności.
 
Dopiero poznajemy Teodora, więc nie do końca znamy jego stosunek do innych psów. Podczas spacerów nie reaguje na mijane inne czworonogi. Zapewne może zamieszkać z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Teodor dobrze czuje się w pomieszczeniach, potrafi zachowywać czystość. Zapewne szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Z jego zachowania wnioskujemy, że zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjny są dla niego czymś nowym, więc trochę się ich boi, ale przy odpowiednim podejściu nie powinny stanowić problemu.
 
Teodor to piękny psiak, który zdecydowanie do szczęście potrzebuje swojego człowieka. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny. Mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na kochających opiekunów.
Dodatkowe Informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277 

 

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/td5UZUJ8DXjifjaSA

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/1447870532190577/

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content