Tiger

Tiger

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 01/2021 .
  • Adopcja: 5 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

TIGER
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2021
WZROST: DO 30 CM
WAGA: OK. 5 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

 

Tiger trafił do schroniska z ulicy. Był zadbany, ufny i przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi. Od początku wszyscy w schronisku bardzo go polubili.

 

Tiger to młody, wesoły i łagodny pies, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest ogromnym pieszczochem, zawsze chętny jest do głaskania i przytulania. Najchętniej nie odstępowałby człowieka na krok. Jak na młodego psa przystało jest energiczny i wszędzie go pełno, zawsze skory jest do szaleństw, wygłupów i zabawy. To pies przyjazny wobec ludzi i zwierząt, sprawdzi się w roli psa rodzinnego.

Trzeba jednak pamiętać, że to jeszcze psie dziecko, które potrzebuje czasu na ułożenie i naukę. Tiger jest bardzo mądry i szybko się uczy, więc nie powinien mieć problemów z nadrobieniem drobnych braków w wychowaniu. Tiger jest towarzyski i  zapatrzony w człowieka, za dobre psie przysmaki zrobi wszystko, więc nie jest trudno zmotywować go do współpracy. Radosne usposobienie, inteligencja oraz chęć do nauki sprawiają, że z łatwością zdobędzie nowe umiejętności.

 

Tiger ze względu na młody wiek nadaje się do aktywnego domu. Będzie dobrym towarzyszem długich pieszych wycieczek, sprawdzi się także w domu lubiącym sport. Jest zawsze gotowy na dłuższą przechadzkę, nadaje się na długie spacery i wędrówki po górach. Będzie idealnym kompanem amatorskiego biegania. Lubi zabawę, doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawy z aportowaniem i szarpakami.

 

Tiger lubi towarzystwo innych psów. Nie jest konfliktowy, zaczepia psy do zabawy. Bez problemu może zamieszkać w domu z psem lub z suczką. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.

 

Tiger wydaje się być psem typowo domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Lubi być w cieple, uwielbia wygodę i legowiska. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

 

Ten fantastyczny młody psiak zasługuje na najlepszy dom. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny. Mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na nowych, kochających opiekunów.

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567 / Magda: 503 842 241

LINK DO ALBUMU:

https://photos.app.goo.gl/t2R7ZFb3Jt1cK5HSA

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1002749279819050/

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content