Tobi

TOBI

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 03/2011 .
  • Waga: 9 KG
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

TOBI
SZNAUCER MINIATUROWY
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2011
WIELKOŚĆ: MAŁA
WAGA: OK. 9 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Tobi trafił do schroniska w drodze interwencji. Całe życie miał dom, ale nie był to dom, który dbał i kochał swojego czworonożnego pupila. Jego rodzina doprowadziła go do stanu skrajnego zaniedbania poprzez niezapewnienie mu opieki weterynaryjnej i pielęgnacyjnej. Miał bardzo zaniedbaną i brudną sierść, trzeba było ogolić ją całkowicie. Widać było, że od dawno nikt nie interesował się jego stanem zdrowia. Na szczęście trafił w dobre ręce, natychmiast zadbaliśmy o niego, a Tobi po kilku tygodniach zaczął wracać do formy.
 
Tobi w schronisku dał się poznać jako pies o przyjaznym usposobieniu.
Jest psem czułym, który uwielbia towarzystwo swojego opiekuna. Lubi być głaskany, z pewnością w domu będzie ogromnym pieszczochem. Oczywiście, jak każdy psiak, czasem potrzebuje chwili dla siebie, ale zdecydowanie ceni sobie bliskość ukochanego człowieka. Jak na mieszańca sznaucera przystało jest wierny i mocno przywiązuje do swojego opiekuna.
Jak na swój wiek Tobi jest w dobrej kondycji, nie ma problemów z poruszaniem się. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu, jest psem ciekawskim, podczas spacerów węszy w trawie. Ładnie chodzi na smyczy. Nie potrzebuje już aktywnego domu. Wystarczą mu krótsze spacery.
 
Tobi jest grzeczny i ułożony, to typowo domowy psiak. Zachowuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, uwielbia miękkie legowiska i wygodę. W zimne dni chętnie wyleguje się w legowiskach w pawilonie, w którym mieszka. Nie ma tendencji do niszczenia. Może zamieszać zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z grodem. Nie jest szczekliwy. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Świetnie dogaduje się z psami, nie ma problemów z zawieraniem psich przyjaźni, może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, a nawet byłby zadowolony z psiego towarzystwa. Może być także jedynym pupilem w rodzinie.
 
Mamy nadzieję, że ten malutki psi staruszek znajdzie jeszcze kochający dom na resztę swoich lat. Bardzo chcemy, by zaznał jeszcze ciepła i opieki ze strony człowieka. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. Czy znajdzie się dom, który pokocha na dobre i na złe tego wspaniałego seniora?
Dodatkowe Informacje
 

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/VvEuFkV9mSp6vDyX7

 

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/groups/958102988244260

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content