Wolverine

Wolverine

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 03/2010 .
  • Waga: 35 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

WOLVERINE
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2010
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: DO 35 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT
 
Wolverine został odebrany interwencyjnie w mroźny zimowy wieczór razem ze swoją psią przyjaciółką. Psy zostały porzucone przez właściciela na terenie ogrodzonej posesji w brudnym kojcu. Od dawna nikt do nich nie zaglądał. Na szczęście dobrzy ludzie zaniepokojeni pozostawionymi bez opieki psami wezwali pomoc.

Wolverine był bardzo zaniedbany, miał skołtunioną sierść, był brudny. W schronisku natychmiast zadbaliśmy o niego, został zbadany przez weterynarza, odwiedził groomera, nabrał sił. Dziś po zaniedbanym psie nie ma już śladu, ale smutek w oczach Wolverina pozostał. Promienieje tylko gdy spędza czas z ludźmi. Bardzo chcielibyśmy znaleźć mu dom na resztę jego dni. Takie poczciwe starsze psy nie powinny spędzać starości w schronisku. Jego przyjaciółka znalazła już nowy dom. Teraz czas na Wolverine. Mamy nadzieję, że los uśmiechnie się także do niego i nie będzie musiał odchodzić sam w schroniskowym boksie.
 
Wolverine okazał się psem bardzo łagodnym i przyjacielskim, w każdym widzi swojego przyjaciela. Jest zrównoważony i spokojny. Nie jest psem atencyjnym, nie doprasza się za wszelką cenę o uwagę człowieka, cierpliwie czeka aż ktoś poświęci mu trochę czasu. Nie ma w nim cienia agresji, jest psem uległym i karnym. Jak na seniora przystało większość dnia spędza na spaniu. Uwielbia być głaskany, z radością spędza czas z człowiekiem. Ze względu na wiek nie potrzebuje już aktywnego domu, ale bardzo lubi spacery. Chodzi powolutku, nie ciągnie na smyczy, lubi pobuszować w trawie w poszukiwaniu nowych zapachów. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprawia mu radość.
 
Wolverine ma dobry kontakt z innymi psami. Podczas spacerów nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Do tej pory mieszkał z suczką o malutkich rozmiarach. W nowym domu może zamieszkać z drugim psem, najlepiej z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.
 
Wolverine dobrze czuje się w pomieszczeniach. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja byłaby dla niego łatwiejsza. Może także zamieszkać w mieszkaniu, jednak mieszkanie powinno być na parterze lub powinno posiadać dostęp do winy. Ze względu na wiek i zwyrodnienia stawów nie powinien chodzić po schodach.
 
Mamy nadzieję, że Wolverine rozkocha w sobie kogoś i zamieni schroniskowy boks na kochający dom. Bardzo polubiliśmy tego psiego seniora, jego łagodne i wesołe usposobienie łapie za serce. Zasługuje na starość u boku kochającego opiekuna. Będzie wiernym i oddanym przyjacielem całej rodziny.
 
Wolverine mimo złych przeżyć nie stracił swojej miłości do ludzi. Jest to pies proludzki, który potrzebuje bliskości człowieka. Absolutnie nie nadaje się do życia na podwórku. Nie chcemy żeby wrócił do budy, nawet porządnej i ocieplanej. Kojec ma tutaj w schronisku, my szukamy dla niego prawdziwego domu, którego nigdy nie miał, a na który zasługuje.
Obowiązuje procedura adopcyjna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu.
Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
 
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content