Wrotka

Wrotka

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 09/2017 .
  • Waga: 8 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEUTRALNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY

O Mnie

WROTKA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 09/2017
WIELKOŚĆ: MAŁA
WAGA: 8 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

Wrotka, jak udało nam się ustalić, została porzucona przez swoich właścicieli. Tym sposobem zamiast przebywać w cieple u boku kochającej rodziny musi spędzać zimę w schroniskowym boksie. W dniu przyjęcia Wrotka była wystraszona i zdezorientowana całą sytuacją. Była w ogromnym stresie i nie chciała z nami kontaktu. Musiało minąć trochę czasu zanim nam zaufała i przywykła do nowych warunków. Pokazała się z najlepszej strony i wszyscy szybko ją polubili. Mamy nadzieję, że los uśmiechnie się jeszcze do Wrotki i szybko opuści schroniskowe mury.

Wrotka jest łagodna i przyjaźnie nastawiona w stosunku do wszystkich napotkanych na swojej drodze ludzi. Jedynie do nowo poznanych osób pochodzi ostrożnie, utrata domu sprawiła, że świat jej się załamał, dlatego będzie potrzebowała chwili na zbudowanie więzi z nowymi opiekunami. Wystarczy poświęcić jej trochę uwagi i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, a z pewnością szybko otworzy się na nowych domowników. Lgnie do ludzi, uwielbia być głaskana i przytulana. Widać jak bardzo potrzebuje człowieka, to za nim tęskni najbardziej w schroniskowym boksie. Wrotka jest psem spokojnym i zrównoważonym. Dobrze odnajdzie się jako pies rodzinny, jednak ze względu na jej nieznaną przeszłość nie polecamy jej do domu z małymi dziećmi.

Wrotka ładnie chodzi na smyczy i chętnie uczestniczy w spacerach. Ruch na świeżym powietrzy sprawia jej ogromną radość. Sprawdzi się w umiarkowanie aktywnym domu. Uwielbia zabawę zabawkami, chętnie aportuje. Z pewnością odnajdzie się także w roli psa kanapowca. Po dłuższej przechadzce chętnie spędzi leniwie czas w domu lub na działce.

Ma bardzo dobry kontakt z innymi czworonogami i dobrze czuje się w ich towarzystwie. Nie pilnuje zasobów. Może zamieszkać w domu z drugim psem, może być także jedynym pupilem w rodzinie.

Wrotka dobrze czuje się w pomieszczeniach, zapewne mieszkała wcześniej w mieszkaniu. Docenia miękkie legowiska i wygodę. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym, wizyty u weterynarza nie będą stanowić problemu.

Wrotka to cudowna, zrównoważona sunia, której przyszło zmierzyć się z utratą domu. Mamy nadzieję, że uda jej się znaleźć nowych opiekunów, którzy zatroszczą się o nią i będą kochać do końca jej dni.

Dodatkowe Informacje
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/DzCQd8JzmMZpcC857
 
LINK DO WYDARZENIA:
 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content