Slide 1,5% TWOJEGO PODATKU KRS: 000 000 3109 = 1 URATOWANY ZWIERZAK

Dziękujemy Wam, że kolejny rok jesteście z nami. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie działać na rzecz ochrony i poprawy warunków życiowych zwierząt.
Wpływy 1,5% przeznaczamy na inwestycje. Wszystkie otrzymane tą drogą środki finansowe przeznaczane są na realizację celów statutowych organizacji, jednak przede wszystkim na modernizację i rozbudowę Społecznego Schroniska dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej. W ostatnich latach udało nam się rozpocząć przebudowę wybiegu tak by w przyszłości psy mogły korzystać z przestronnych zadaszonych kojców wraz z dużymi wybiegami. Zachęcamy do śledzenia postępów prac remontowych, postaramy się aktualizować je regularnie.Staramy się nie zawieść waszego zaufania, każdym dniem udowadniając, że przekazany jeden procent naprawdę poprawia warunki bytowe zwierząt, karmi je, a przede wszystkim ratuje życie!


Przekaż naszym psiakom swoje 1,5% Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” Społeczne Schronisko dla Zwierząt im. św Franciszka z Asyżu KRS 0000003109
 

Pobierz i udostępnij nasze bannery (linki do wklejenia na stronę):


1,5%

1,5%

1,5%

1,5%

Rozlicz swój PIT i przekaż TOZ ,,Fauna” swój 1,5%!