Slide DARCZYŃCY

Dziękujemy za wsparcie ,,Toz Fauna” w akcji wsparcia dla schronisk, którą Alior Bank zrealizował wspólnie z grupą PZU.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY FIRMIE
KAMSOFT S.A. ZA PRZEKAZANĄ POMOC FINANSOWĄ NA RZECZ ZWIERZAKÓW Z NASZEGO SCHRONISKA

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ,,Fauna” serdecznie dziękuje Royal Canin Polska Sp. z.o.o. za pomoc dla zwierzaków ze Społecznego Schroniska dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej

Dziękujemy firmie Rossmann

Podziękowanie dla PINK BOWLING & CLUB Centrum Rozrywki w Rudzie Śląskiej.

 

Pink Bowling & Club w Rudzie Śląskiej to sieć centrów rozrywki oraz jedyny tego typu klub w Rudzie Śląskiej, którego główną atrakcją jest 10-torowa kręgielnia marki Brunswick American Bowling Ten-Pin oraz największa sala bilardowa w mieście.

Podziękowania dla Aquadrom w Rudzie Śląskiej za pomoc okazaną naszym podopiecznym.

silnetalt

Sponsorem serwisu TOZ FAUNA jest firma SILNET


Silnet.pl to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Pomogli zaistnieć w wirtualnym świecie ponad 1000 klientów.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę i pomoc dla zwierzaków ze schroniska oraz szerzenie wśród młodzieży idei dobrych praktyk związanych z ochroną zwierząt.
Dzięki firmie RYMAR samochody TOZ FAUNA szybko i bezpiecznie docierają tam, gdzie zwierzęta potrzebują pomocy. Dziękujemy za kompleksowy serwis ogumienia naszych samochodów.
Nasza strona internetowa istnieje dzięki pomocy SEO SILESIA. Gorąco dziękujemy za wszelką pomoc!

Praktyka weterynaryjna – dr.wet. Barbara Piesniewska

 

Mamy przyjaciół w wielu miejscach na świecie, ale to jest szczególnie miła przyjaźń. Nasi podopieczni są czynnie wspierani przez lekarza weterynarii z praktyką poza granicami naszego kraju. 

Zapraszamy na stronę Kliniki!