Slide AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

PRZEKAŻ 1,5%

Zamieszczono: 21.02.2024

PSI LOS

Zamieszczono: 27.02.2024

Serdecznie dziękujemy FUNDACJI PSI LOS za zorganizowanie XI już edycji AKCJI „BUREK SAM NIE POPROSI O POMOC”, tj. ogólnopolskiej zbiórki dla bezdomnych i potrzebujących pomocy zwierząt.

Jak co roku FUNDACJA PSI LOS pamiętała m. i n. o zwierzakach z rudzkiego schroniska i przekazała im całą paletę pyszności. Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich darczyńców, którzy wsparli nasze schronisko datkami, dzięki którym Fundacja może realizować swoje cele.

Strona WWW Fundacji [klik]

INVENTUM

Zamieszczono: 27.02.2024

25 lutego wokół naszego schroniska grupa „poszukiwaczy skarbów” – czyli detektorystów ze STOWARZYSZENIA INVENTUM prowadziła eksplorację terenu. Jednak zanim poszukiwacze oddali się swojej ekscytującej pasji odwiedzili nasze schronisko przekazując wspaniałe prezenty, za co serdecznie dziękujemy w swoim i wdzięcznych zwierzaków imieniu.

Stowarzyszenie INVENTUM [klik]

KALENDARZE

Zamieszczono: 31.12.2023

Zapraszamy do schroniska po wyjątkowe kalendarze!
Koszt kalendarza to 25 zł.

PODZIĘKOWANIA

Zamieszczono: 22.04.2023

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy gorąco podziękować Wartkie Pierony za zbiórkę darów oraz przekazane środki finansowe. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Uwielbiamy takie inicjatywy!

ZBIÓRKA

Zamieszczono: 11.03.2023

Od 15 marca w Auchan w Gliwicach, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Częstochowie, Żorach i Bielsku Białej odbędą się zbiórki dla podopiecznych naszego schroniska. Wystarczy, że przyjdziecie do centrum handlowego i umieścicie dary w specjalnej skrzyni.

Przy okazji równie gorąco zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy, że na adres konkurs@redcomm.pl wyślecie śmieszne zdjęcie Waszego pupila lub opiszcie zabawne zdarzenie z jego udziałem.

WAŻNE!
Koniecznie umieść w tytule maila nazwę centrum handlowego, którego dotyczy zgłoszenie do konkursu. Bez tego zgłoszenie nie weźmie udziału w konkursie. Najzabawniejsze fotki i opisy zostaną nagrodzone. Konkurs trwa do 29 marca do godziny 12:00.

ZRZUTKA

Zamieszczono: 25.02.2023

W tym roku rusza druga edycja sztafety. „Wartkie Pierony” startują 1 kwietnia spod stadionu Pogoń w Rudzie Śląskiej. Obecnie jest 20 osób chętnych, które podzielą się na 5 grup. Głównym celem jest wspólne zdobycie Wielkiej Raczy dnia 2 kwietnia. W tym roku biegacze postanowili w ramach sztafety wesprzeć podopiecznych naszego schroniska, a także zorganizować zrzutkę pieniędzy.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Zamieszczono: 27.04.2022

Kochani, jeśli macie w domu drobne elektrośmieci to możecie je przynieść do nas. Zbieramy także plastikowe nakrętki.


Z góry dziękujemy Wam za pomoc!