Perełka

Perełka

  • Płeć: Samica
  • Wiek: 11/2011 .
  • Waga: 16 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
  • STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY
PEREŁKA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 11/2011
WZROST: DO 40 CM
WAGA: OK. 16 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, W DOMU POWINNA BYĆ JEDYNACZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT
 
Perełka została odebrana interwencyjnie z bardzo złych warunków. Była zaniedbana i wystraszona. Miała sporą nadwagę, była brudna, a jej sierść był w fatalnym stanie. Aktualnie Perełka powoli wraca do formy, jest już gotowa do adopcji, by cieszyć się psią emeryturą u boku swojego człowieka.
 
Perełka to starsza sunia, której widok łapie za serce. W schroniskowym boksie jest smutna i wycofana. Widać, że bardzo potrzebuje ciszy, spokoju i obecności swojego człowieka. Perełka jest łagodna i przyjaźnie nastawiona, nie ma w niej cienia agresji, jest bardzo wdzięczna za chwilę uwagi. To sunia o wspaniałym charakterze, lubi obecność człowieka, jednak w stosunku do obcych bywa nieśmiała, potrzebuje chwili by zaufać. Jest ułożona i grzeczna, będzie wspaniałą towarzyszką dla spokojnej rodziny lub osoby starszej.
 
Perełka powinna trafić do domu mało aktywnego, nie potrzebuje już długich wędrówek, chociaż zawsze jest gotowa do opuszczenia boksu. Z radością uczestniczy w spacerach z wolontariuszami. Odnajdzie się w roli psa kanapowca. Nie może pokonywać także sporej ilości schodów, dlatego powinna zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu z windą albo na parterze.
 
Perełka ma neutralny stosunek do innych psów, nie jest konfliktowa, nie zaczepia, na spacerach nie reaguje na przechodzące obok inne czworonogi. Jednak w nowym domu powinna być jedynaczką, ponieważ źle czuje się z innymi psami na małej przestrzeni.
 
Sunia zachowuje się jak typowo domowy pies. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość. Jak na psią staruszkę przystało lubi wygodę, a szczególnie miękkie legowiska. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.
 
Perełka to wierna i oddana psia przyjaciółka, która szuka domu pełnego miłości. Marzymy, by zaznała jeszcze domowego ciepła i opieki ze strony człowieka. Zasługuje na godną psią emeryturę.
 
 
 
Dodatkowe informacje
Wirtualna adopcja: 
Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej
 
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567
 
LINK DO ALBUMU:
LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/groups/958102988244260
 
Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Wydarzenia

NYC Adoption Fair
  • 2th February at 4pm
  • Washington Square Park
Informacja

In id fermentum augue, ut pellen tesque Maecenas at arcu risus. Donec com modo sodales ex.

Adoptuj Miłość
Skip to content