Puszek

Puszek

  • Płeć: Samiec
  • Wiek: 11/2017 .
  • Waga: 10 kg
  • STOSUNEK DO DZIECI: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO KOTÓW: NEGATYWNY
  • STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
PUSZEK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 11/2017
WZROST: OK. 32 CM
WAGA: 10 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

Puszek został oddany do schroniska, jego właścicielka z przyczyn osobistych nie mogła dłużej zajmować się psem. Może i dobrze, bo widać, że nie miał do tej pory łatwego życia. Jego początki w schronisku były trudne, Puszek bał się ludzi, odstraszał wszystkich głośnym szczekaniem. Jednak po kilku dniach zaczął otwierać się na pracowników schroniska.
 
Puszek wciąż jeszcze podchodzi do obcych z nieufnością, zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Jest psem, który uwielbia głaskanie i pieszczoty, ale nie każdemu pozwoli na bezpośrednie przekraczanie barier. Widać, że Puszek bardzo pragnie bliskości człowieka, robi postępy i coraz szybciej przekonuje się do nowo poznanych osób. Jednak budowanie więzi i zaufania wymaga w jego przypadku więcej czasu, dlatego szukamy dla niego domu z cierpliwym podejściem, który przygotowany jest na pracę z psem. Ze względu na swoją przeszłość nie nadaje się na pierwszego psa w rodzinie. Puszek jest psem spokojnym i opanowanym, nie powinien sprawiać większych problemów w domu. Przy odpowiednim podejściu i panującej w domu spokojnej atmosferze na pewno szybko otworzy się na nowych domowników i po jakimś czasie stanie się radosnym i stabilnym psem.
 
Puszek bardzo lubi spacery, ruch na świeżym powietrzu sprawia mu radość. Jest zapatrzony w swojego przewodnika, bardzo lubi psie przysmaki i jest przekupny, więc odpowiednio motywowany szybko uczy się. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, dotrzymuje kroku opiekunowi. Z racji młodego wieku może trafić do aktywnej rodziny, nie jest to typ psa sportowca, ale konieczne są długie spacery, które bardzo lubi.
 
Puszek ma świetny kontakt z większością psów, nie jest konfliktowy, ma zawsze pokojowe zamiary. Bez problemu może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem.
 
Puszek całe swoje dotychczasowe życie przebywał w mieszkaniu, więc zna zasady panujące w domu. Potrafi utrzymywać czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach, jest grzeczny i ułożony. Przy odpowiednim podejściu nie powinien sprawiać problemów podczas zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych.
 
Szukamy dla Puszka świadomej posiadania psa rodziny, która poświęci czas na budowanie więzi i na aklimatyzację w nowym miejscu. Widzimy w tym cudownym psie potencjał, który mamy nadzieję wykorzystają przyszli opiekunowie.
Dodatkowe Informacje

WIRTUALNA ADOPCJA:
ADRIAN SEGARCEANU

Kontakt w sprawie adopcji:
Aneta: 791 026 277

 

LINK DO ALBUMU:
https://photos.app.goo.gl/9NmSj7EfCDf4FrPA9

 

LINK DO WYDARZENIA:
https://www.facebook.com/events/1447870532190577/

 

Adopcyjne numery schroniskowe: 504 725  567 / 509 471 357

Skip to content